Andrzejki 2017

22 listopada na długo zapisze się w pamięci uczniów Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Wyszkowie. Tego dnia w szkole miały miejsce Andrzejki 2017. W tym roku odbywały się one pod hasłem „Z Andrzejem zdrowo, bo na sportowo”. Tytuł zobowiązuje, dlatego jednym z akcentów sportowych była obecność oraz pokaz zawodników K-1 i MMA z klubu Palestra Warszawa: Alan Kwieciński, Michał Bławdziewicz, Anzor Azhiev i Kuba Kowalewicz. Zawodnicy, którymi „dowodził” Mariusz Paryż, zaprezentowali zebranym na sali gimnastycznej gościom, jak wyglądają ich codzienne treningi sztuk walki. Pokaz wzbudził ogromne zainteresowanie ze strony uczniów i oceniony został ogromnymi brawami, a także upominkami, które dzieci wykonały własnoręcznie pod kierunkiem pani Wioletty Dzik. Sportowcy natomiast pozostawili w szkole koszulkę, na której złożyli swoje podpisy. Po zakończonych pokazach uczniowie czekali w kolejce po autografy. Wszyscy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.
Kolejnym punktem programu andrzejkowego był występ zespołu muzycznego „Spontan”. W skład zespołu wchodzą trzej młodzi muzycy, którzy znanymi przebojami w rytmie disco polo niemal do czerwoności rozgrzali bawiących się uczniów. Zespół tworzą: Damian Gwiazdowski, Kuba Kosewski i Dawid Kanigowski. Występ młodych muzyków również został nagrodzony gromkimi brawami i upominkami. Nie obyło się również bez bisów. W dalszej części imprezy uczniowie bawili się w rytmie dyskotekowych przebojów.
Wspaniała impreza andrzejkowa nie odbyłaby się, gdyby nie zaangażowanie i pomoc Pani Ewy Godlewskiej, która była jej pomysłodawczynią. Dzięki Pani Ewie szkoła wzbogaciła się o wiele potrzebnych w codziennej pracy pomocy dydaktycznych, m.in. magnetofon, kolumny do tablic interaktywnych oraz drobny sprzęt AGD. Za to wszystko podziękowała w imieniu wszystkich uczniów i nauczycieli Pani dyrektor Edyta Jarosz.