Dzień Dziecka z Teatrem Kubika

Wspaniałą atrakcję na Dzień Dziecka przygotowali nam nasi nauczyciele. 7 czerwca do Ośrodka przybył niesamowity Teatr Kubika ze Szczecina. Tegoroczny Dzień Dziecka odbył się pod hasłem „Szczęśliwe chwile to motyle”.
W tym dniu byli z nami:
– Pan Adam Mróz Wicestarosta Powiatu Wyszkowskiego,
– Pan Marek Roman – dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Warszawie
– Pan Wojciech Kwiatkowski i Pani Celina Wielkowska z Nadleśnictwa Wyszków
– Pan Komendant Michał Toporkiewicz,
– Pani Elżbieta Piórkowska wraz z uczniami Zespołu Szkół w Brańszczyku,
– przedszkolaki z Przedszkola nr 7 wraz z opiekunami
– Pani Grażyna Wójcik, z cudownymi dzieciakami z Przedszkola nr 4,
– Pani dyrektor Ewa Karpińska z grupą Biedroneczek z Przedszkola nr 9
– Pani Ewa Runo, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4,
– Pani Anna Ropelewska- Gerek z klasą 4d ze Szkoły Podstawowej nr 5
Przybyli także przedstawiciele XXVII Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Czackiego w Warszawie wraz z Panem Witoldem Kuranem. Julia Lejman, wraz z kolegami i koleżankami jest organizatorką CSS – Czacki Second Stage. To jeden z niewielu koncertów charytatywnych, organizowanych w całości przez uczniów. W tym roku Czacki zagra dla nas!!!!
Była z nami także Pani Aneta Lejman – Dyrektor Fundacji Radia ZET, dzięki której nawiązaliśmy kontakt z Liceum Czackiego.
Dziękujemy za obecność, ciepłe słowa i gorące serca.
Z Teatrem Kubika bawiliśmy się wyśmienicie.”Przygody Pirata Drabinki” to niesamowity spektakl plenerowy, w którym baśniowy statek piracki płynął po zielonej ośrodkowej trawie, a fantastyczni piraci wieźli nim niesamowite przygody i historie. Nie zabrakło humoru, gier i zabaw, konkursów, balonów, baniek mydlanych i konkurencji sportowych. Po spotkaniu z kapitanem Drabinką staliśmy się z okrętowych majtków kapitanami i możemy już samodzielnie wyruszać w świat i odkrywać nieznane lądy, marzenia i przygody.
To były niezapomniane chwile. Nauczyciele zatroszczyli się nie tylko o naszego ducha i serce, ale także i ciała. W czasie niesamowitej zabawy konsumowaliśmy pyszne ciasta o pięknie brzmiących nazwach (Rusałka Pazik, Cytrynek, Deser Pazia Królowej, Zarzynek ), puszyste gofry z różnorodnymi polewami, kolorowe lody, kiełbaski i kaszankę z grilla oraz młodą kapustkę z koperkiem.
Ten dzień zapamiętamy na długo. Był niesamowity, pogodny, radosny. Towarzyszyli nam nasi Przyjaciele, za co im wszystkim bardzo dziękujemy !!!!