DZIEŃ ŚWIĘTEGO WALENTEGO

7.02.2020 r. w naszej szkole obchodziliśmy ,,DZIEŃ ŚWIĘTEGO WALENTEGO‘’, w którym przekazaliśmy życzenia tym osobom, które darzymy sympatią i przyjaźnią. Świętowanie walentynkowe ma pośród nas wielu zwolenników, ponieważ niesie mnóstwo radości i zadowolenia, a tym samym uczy okazywania uczuć.
W tym dniu zorganizowana została specjalna „Poczta Walentynkowa” oraz konkurs na „Najbardziej romantyczny prezent Walentynkowy”. Było wieku chętnych do skorzystania z tej inicjatywy. Część osób chcąc sprawić przyjemność kolegom i koleżankom wysłało Walentynkę. Nie zabrakło również wyrazów sympatii pod adresem nauczycieli szkoły. Dużą popularnością wśród naszych dzieci i młodzieży cieszył się konkurs walentynkowy. Podczas jego rozstrzygnięcia, jurorzy wyłonili trzy pierwsze miejsca, za które Pani Dyrektor wręczyła wspaniałe nagrody.
Walentynki przyniosły społeczności szkolnej wiele radości, a przede wszystkim przypomniały o tym, co jest w życiu najważniejsze – o miłości. Dzień ten nauczył nas również, że w symbolicznym serduszku można dostrzec coś więcej niż tylko przedmiot.

Organizatorzy:
Kinga Salwin
Elwira Gajkowska
Paulina Bralewska