Fantastyczna integracja

Klasa I-II Branżowej Szkoły I Stopnia to klasa, która się wyróżnia w naszej szkole. Nie tylko tym, że jest najliczniejsza szkole, ale także tym, że pomimo wielu różnic, choćby profilu kształcenia stanowi zgrany zespół. Mieliśmy okazję się o tym przekonać na naszym spotkaniu integracyjnym, które odbyło się w jednej z wyszkowskich restauracji. Miał być piknik, ale pogoda nie dopisała. Nam to jednak nie przeszkodziło w integracji. Spotkanie było okazją do bliższego poznania. Przy wspólnym posiłku, z uśmiechami na twarzach celebrowaliśmy wspólne chwile. Nie obyło się również bez niespodzianek – koleżanki z klasy przygotowały upominki dla kolegów z okazji ich święta – „Dnia chłopaka”. Kolorowe kubki bardzo się spodobały i ,”przełamały” wszelką nieśmiałość.
Kolejną atrakcją tego dnia było zwiedzanie wystawy ,”Fantasty” w pobliskiej Bibliotece Miejskiej. Wystawa poświęcona 45 rocznicy śmierci J.R.R Tolkiena -,”ojca literatury fantasy”, twórcy m.in. „Hobbita”, czy ,”Władcy Pierścieni” bardzo nas zaciekawiła. Przenieśliśmy się na moment w fantastyczny świat, który znamy z książek, gier i filmów.
A cóż z piknikiem??? To już konieczność!!!Już nie możemy się doczekać i mamy to wpisane w plan kolejnych klasowych integracji.