Koncert „My też Potrafimy”

1 czerwca 2017 r. na deskach WOK „Hutnik” wystąpili mali i duzi artyści uczący się i pracujący w SOSW w Wyszkowie i szkołach filialnych w Gaju i Niegowie. Był to już kolejny, niesamowity koncert pod hasłem „My też Potrafimy”.
Najmłodsi uczniowie Ośrodka zaprezentowali piosenkę i układ taneczny pt. „Leśne Skrzaty”. Przedstawienie teatralne w wykonaniu uczniów i nauczycieli ze Szkoły Filialnej z Gaju pt. „Zamieszanie w świecie Bajek” przeniosło wszystkich w baśniowy świat pełen pełen fantastycznych postaci, magii i walki dobra ze złem.
Młodzież z Ośrodka zaprezentowała swoje talenty, wykonując utwór i układ choreograficzny pt. „Gdzieś w głębinach morskich fal”.
Uczniowie Szkoły Filialnej w Niegowie przedstawili program „Mam tę moc”, który skłonił wszystkich do refleksji nad życiem i jego różnorodnymi pułapkami i pokusami.
Wielką niespodzianką dla wszystkich był długo wyczekiwany występ rodziców i nauczycieli, którzy zaprezentowali dzieciom w dniu ich święta przepiękną baśń pt. „Lampa Alladyna”. To kolorowe i barwne przedstawienie zrobiło na wszystkich niesamowite wrażenie i na pewno na długo pozostanie w pamięci. Wartka akcja, przepiękne, kolorowe stroje, duża dawka humoru i namiastka egzotycznego świata przeniosły wszystkich do krainy tysiąca i jednej nocy.
Koncert „My też Potrafimy” to już ośrodkowa tradycja. Pokazaliśmy nim, że potrafimy przełamywać swoje słabości i lęki, umiemy się cieszyć, bawić, mamy do siebie dystans i naprawdę potrafimy siebie i innych zachwycić.