„MY TEŻ POTRAFIMY”

25 kwietnia 2018 r. już po raz kolejny, przed lokalną publicznością zaprezentowaliśmy swoje umiejętności i talenty.
Impreza ta została zorganizowana w ramach obchodów 50-lecia naszego Ośrodka.
Na scenie WOK „HUTNIK” zaprezentowali się uczniowie szkół filialnych w Gaju i Niegowie, Kabaret „Pikawa”, działający w Internacie SOSW, dzieci i młodzież z Wyszkowa oraz Chór Przyjacielski Leśno-Nauczycielski.
Zaproszeni gości, nasi Przyjaciele z wyszkowskich szkół i przedszkoli, obejrzeli przedstawienie pt. „Szkolne przygody Pimpusia Sadełko”, które powstało na podstawie utworu naszej patronki, Marii Konopnickiej, przedstawienie pt. „Bajka o wilku i koźlątkach”, podziwiali taniec do przepięknej muzyki Michaela Jacksona, wysłuchali piosenki „Magiczna piosenka”, wykonanej przez szkolny chór oraz obejrzeli układ taneczny przygotowany przez najmłodszych uczniów Ośrodka. Wiele emocji wzbudził występ absolwenta Szkoły Filialnej w Niegowie, pana Marcina Komosa, który wcielił się w postać „Sławomira”, śpiewającego super przebój, pt. „Miłość w Zakopanem”.
Na zakończenie uroczystości, zjednoczone siły Nauczycieli i Rodziców, zaśpiewały utwór „Spełniaj marzenia”, który bardzo pasuje do tego, co na co dzień dzieje się w naszej szkolnej gromadzie.
Widownia bardzo żywiołowo reagowała na sympatyczne zdjęcia, które znalazły się w prezentacji multimedialnej, ukazującej codzienne życie Ośrodka, w którym nie brakuje Fantazji, Empatii, Talentów i Aktywności.
Kolejny punkt programu, składający się na uroczyste obchody 50-lecia naszej szkoły uważamy za bardzo udany i jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy się podzielić tym, co mamy fajnego, uroczego i pouczającego z naszymi Przyjaciółmi. Dziękujemy Wam, że byliście z nami i mamy nadzieję, że podoba się Wam nasza szkolna rzeczywistość w jakiej się obracamy na co dzień.
Zapraszamy do nas nie tylko od święta, ale każdego dnia.