Kadra pedagogiczna

WYKAZ NAUCZYCIELI SPECJALNEGO OŚRODKA SZKOLNO-WYCHOWAWCZEGO, IM.M.KONOPNICKIEJ W WYSZKOWIE W ROKU SZKOLNYM 2016/17

Nazwisko i imię nauczyciela Nauczany przedmiot
Jarosz Edyta Dyrektor SOSW, wychowawca w internacie
Kamińska Dorota Wicedyrektor SOSW – geografia
Andrzejewska Marta Historia, wiedza o społeczeństwie
Banasik Barbara Nauczanie indywidualne
Befinger Paweł Wychowawca w internacie
Befinger Sylwia Wychowanie fizyczne
Borecka Joanna Edukacja wczesnoszkolna
Błońska Dagmara Biblioteka
Czajkowska Grażyna Edukacja wczesnoszkolna
Dąbkowska Janina Muzyka, zajęcia artystyczne
Derybowska-Zając Patrycja Plastyka, zajęcia artystyczne
Druchniak Małgorzata Gimnastyka korekcyjna
Dzik Wioleta Edukacja wczesnoszkolna, nauczanie indywidualne
Frąckiewicz Renata Wychowanie do życia w rodzinie
Gajkowska Elwira Nauczanie indywidualne
Glinka Beata Język polski
Glinka Dariusz Przedmioty zawodowe- monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych
Gołdys Aneta Edukacja wczesnoszkolna
Groszyk Marta Technika
Iglik Elżbieta Język angielski
Jakacka Edyta Wychowanie fizyczne
Jończyk Katarzyna Język angielski
Jusińska Aldona Integracja sensoryczna
Juszczyńska Joanna Edukacja uczniów z autyzmem
Kamińska Beata Religia
Karaszewska Eliza Wychowawca w Internacie
Kazimierczyk Ewa Język polski, biologia
Komorowski Jarosław  Wychowanie fizyczne
Kowalska Izabela Przedmioty zawodowe- kucharz, nauczanie indywidualne
Kowalska Halina Biologia
Kościelewska Renata Korekcja wad wymowy
Ks. Hryc Adam Religia
Kulbacka Katarzyna Chemia
Kulik Renata Wychowawca w świetlicy
Łyczyszyńska Justyna Wychowawca w internacie
Milczarczyk Tomasz Wychowanie fizyczne
Mejer Marzena Edukacja wczesnoszkolna, technika
Mąka Hanna Gimnastyka korekcyjna i integracja sensoryczna
Niemczyk Joanna Plastyka
Nasiadka Beata Wychowawca w internacie
Pazgier Marta Edukacja wczesnoszkolna
Piątkowska Elżbieta Historia, przysposobienie do pracy
Piekart Maria Matematyka
Pietrzak Renata Edukacja wczesnoszkolna
Pilacińska Małgorzata Doradztwo zawodowe
Piotrowska-Modzelan Izabela Przedmioty zawodowe – fryzjer
Puścian Dorota Rewalidacja uczniów z głęboką niepełnosprawnością intelektualną
Redlik Renata Technika, nauczanie indywidualne
Rogowska Anna Biblioteka
Roman Andrzej Edukacja dla bezpieczeństwa
Rozbiewska Justyna Edukacja wczesnoszkolna
Runo Ewa Matematyka, fizyka
Skoczeń Agnieszka Technika
Skurzewska Joanna Muzyka
Stokarska Anna Przyroda
Staszkiewicz Bartłomiej Przedmioty zawodowe-pracownik pomocniczy obsługi hotelowej
Suchta Anna Religia, edukacja dla bezpieczeństwa
Suska Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna
Szydlik Monika Edukacja wczesnoszkolna, dogoterapia
Szostek – Malinowska Katarzyna Korekcja wad wymowy
Szulc Marzena Technika
Szczerba Izabela Rewalidacja uczniów z głęboką niepełnosprawnością intelektualną
Twardowska Jolanta Socjoterapia
Ulanowska Milena Świetlica, nauczanie indywidualne
Wildanger – Ciuraj Marta Edukacja wczesnoszkolna
Witkowski Zbigniew Wychowanie fizyczne
Wojtaszek Anna Przysposobienie do pracy
Wojtaszek Alina Religia
Woźniak Artur Informatyka
Woźnica Bogusława Religia
Wróbel Anna Matematyka, informatyka
Wróbel Beata Edukacja wczesnoszkolna, j. polski
————
————
————
———–
————
————
———-
————-
————