Świąteczny Koncert Charytatywny

20 stycznia 2019 r. w kościele Parafii św. Wojciecha w Wyszkowie odbył się Świąteczny Koncert Charytatywny na rzecz uczniów naszego Ośrodka. To już drugie takie śmiałe przedsięwzięcie, zorganizowane i przygotowane przez Panią Izę Piotrowską-Modzelan. Poprzedni koncert odbył się 2 lata temu.
W czasie koncertu oprócz nauczycieli, rodziców i uczniów Ośrodka, których przygotowali – Pani Joanna Skurzewska i Pan Marek Jończyk, wystąpili także studenci Akademii Muzycznej w Łodzi – wyszkowianka Maryla Modzelan oraz Kamila Wokacz i Damian Skoczyk. Nauczycielce Ośrodka, Pani Janie Dąbkowskiej, towarzyszył zespół muzyczny w składzie – Michał Laskowski, Maciej Wielk i Adam Depta.
Koncert „koncertowo” poprowadziła Pani Anna Chmielak.
Zgromadzeni w kościele przyjaciele Ośrodka (a było ich naprawdę dużo :)) nagrodzili artystów owacjami na stojąco. Wszystkim się naprawdę podobało.
Dzięki wielkiemu sercu i hojności zgromadzonych w kościele udało nam się zebrać prawie 3,5 tysiąca złotych. Pieniądze, działające w szkole Stowarzyszenie „Nasza Zakolejowa”, przekaże prawdopodobnie na letni wypoczynek – półkolonie dla naszych uczniów.
DZIĘKUJEMY !!! 🙂