W Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

p100079227 IX 2016 r. wzięliśmy udział w konferencji prasowej Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, która odbyła się w Centrali Agencji przy ul. Poleczki 33 w Warszawie. Celem naszej wizyty był odbiór jednego z 20 zestawów do integracji sensorycznej, który Agencja przekazywała placówkom oświatowym z oddziałami integracyjnymi, aby wyrównać szanse edukacyjne dzieciom z terenów wiejskich.
Po konferencji prasowej i uroczystym przekazaniu, wartego 4000 zł zestawu edukacyjnego, mieliśmy przyjemność spotkać się z Prezesem ARiMR, Panem Danielem Obajtkiem w jego gabinecie, gdyż byliśmy jedną z dwóch szkół, którą reprezentowali uczniowie. Nasz Ośrodek reprezentowali Piotr, Bartek, Andżelika i Julka wraz z Panią Wicedyrektor i panią Ewą. Miłym akcentem spotkania były życzenia i brawa dla Piotrka, który w tym dniu obchodził swoje urodziny. Pan Prezes ufundował z tej okazji naszym uczniom McDonaldowe „szaleństwo”.
Zestaw do integracji sensorycznej, który otrzymaliśmy bardzo nam się przyda. Już następnego dnia został przetestowany przez uczniów klas I-III. Ich zadowolone miny świadczyły, że im się spodobał i będzie nam dobrze służył.
Bardzo dziękujemy Pani Annie Król i Panu Waldemarowi Sobczakowi za pomoc w pozyskaniu zestawu, który na pewno sprawi naszym uczniom wiele radości oraz pomoże wejść na wyższy poziom sprawności fizycznej.