Walentynkowy Bal Karnawałowy w towarzystwie szczególnych Gości

14 lutego 2019 r. w Dzień Świętego Walentego naszą szkołę odwiedzili szczególni Gości. Po raz pierwszy gościli u nas Pan Starosta Jerzy Żukowski oraz jego zastępca Pan Leszek Marszał. Towarzyszył im Naczelnik Oświaty, Pan Krzysztof Arbaszewski. Tego dnia przybyły do nas już po raz kolejny przedstawicielki Fundacji Radia Zet (panie – Aneta Lejman i Anna Józefowicz).
Okazja była szczególna, ponieważ od Fundacji Radia Zet pozyskaliśmy fundusze na zakup sprzętu rehabilitacyjnego, który na pewno przyda się naszym uczniom. Dziś odbyło się oficjalne przekazanie darów oraz szczególne podziękowania dla Darczyńców.
Uczniowie zaprezentowali Gościom próbkę swoich umiejętności tanecznych i wokalnych, zatańczyli Zumbę. Odbyło się także podsumowanie walentynkowego konkursu plastycznego – „Amorowe love”.
Po pełnych emocji występach i spotkaniu z Gośćmi przyszedł czas na Walentynkowy Bal Karnawałowy. Szczęśliwcy otrzymali od swoich Walentynek i Walentych kolorowe serca a potem to już było istne szaleństwo na parkiecie w rytm złotych przebojów śpiewanych na żywo przez naszych utalentowanych nauczycieli.