„Wielka Fabryka Elfów” – PGE – Narodowy w Warszawie

27 listopada 2018 r. uczniowie klas – II u, III l, III gu, IV u, V l, VI l, VIII u – pojechali na wycieczkę na stadion PGE – Narodowy w Warszawie, na spotkanie mikołajkowe – „Wielka Fabryka Elfów”. Podczas wspólnych zajęć na specjalne życzenie św. Mikołaja Elfy oprowadzały po zakątkach jego wielkiej fabryki. Dzieci brały udział w przygotowaniach do świąt oraz pomagały Elfom stworzyć „ Eliksir św. Mikołaja”. Podczas bajecznej podroży dzieci odwiedziły 10 punktów z atrakcjami – pisały list do św. Mikołaja, brały udział w zabawach zręcznościowo – ruchowych, rozwiązywały zagadki i zadania edukacyjne. Kulminacyjnym punktem w „Wielkiej Fabryce Elfów” było spotkanie i wspólne zdjęcia ze św. Mikołajem. Uczestnicy otrzymali „Dyplom Pomocnika Elfa” i gadżet z motywem fabryki. Uczniowie brali udział w warsztatach, podczas których własnoręcznie malowali i ozdabiali bombki, które Elfy zapakowały na pamiątkę.
Dla naszych dzieci była to wspaniała zabawa odkrywcza. Wszyscy starali się wykazać twórczością, pomysłowością, a nade wszystko zaangażowaniem i aktywnością.
Opiekunami na tej wspaniałej, pełnej niezapomnianych wrażeń wycieczce były Panie – M. Mejer, G. Czajkowska, R. Frąckiewicz, E. Piątkowska, A. Skoczeń, M. Szydlik.