„Zwierzaki” w Galerii PeKaP

16 X 2016 r. w wyszkowskiej Galerii PeKaP odbył się wernisaż wystawy plastycznej zatytułowanej „Zwierzaki”. Autorami prac tej bardzo kolorowej i oryginalnej wystawy są nasi uczniowie.
Nieprzypadkowo tematyka prac związana jest ze zwierzętami – październik rozpoczyna się Światowym Dniem Zwierząt, którym nasi uczniowie poświęcają wiele uwagi i miłości. Prace prezentowane na wystawie wykonali uczniowie z kółka plastycznego „Koło wolnej twórczości”. Ich opiekunami i mentorami są panie: Marzena Szulc, Anna Wojtaszek i Joanna Niemczyk.
Wszystkie prace są bajecznie kolorowe, przedstawiają różne zwierzęta i ptaki w niesamowicie oryginalny sposób. Wyobraźnia naszych uczniów i absolwentów nie zna granic. Prace malowane są kredką olejową, ich intensywne barwy pobudzają zmysły, są bardzo ekspresyjne i pokazują, jak wielkim optymizmem są napełnieni ich autorzy.
Bardzo dziękujemy Stowarzyszeniu Form Artystycznych i Turystycznych FormAT oraz Pani Agnieszce Długołęckiej za gościnność i możliwość zaprezentowania prac uczniów Ośrodka szerszej publiczności.
Wystawę będzie można oglądać przez miesiąc , w niedziele od 15.00 do 17.30 lub po wcześniejszym umówieniu się z p. Agnieszką Długołęcką (tel. 514 516 810). Naprawdę warto!!! ZAPRASZAMY !